pacsakute: Szegfűszeg, az illatos gyógyító
felkutatására és totális leigázására. A hosszas keresgélés után 1522-ben Magellán egyik megmaradt hajója, a Victoria tért vissza jelentősebb mennyiségű szegfűszeggel és szerecsendióval - a spanyolok legnagyobb örömére. Igaz, Magellán egy - Maktan-szigeteken folyó - harc közben 1521-ben meghalt, de a maradék legénység rálelt a forrásra, és alaposan megpakolta a h
menusgabor: Érdekességek a múltból
elfelejteni.
2023-12-20 20:30:43
menusgabor: Puskás szándékos tönkretétele, lábtörések és soha nem látott
neki jogosan járó büntetőt, és ezzel a hosszabbítás kiharcolásának lehetőségét. A játékvezető ugyanis háttal állt az esetnek, így nem látta azt. Őt úgy hívják: Puhl Sándor.

A spanyolok a meccs után természetesen azonnal támadták Puhlt. Az állami televízió, a TVE képújságja (akkor még nem volt internet) ezt írta: Puhl kiejtette a válogatottunkat, tizenegyestől fosztott m
2022-10-31 22:45:32
menusgabor: Mik vogymuk: isá, por ës homou…
ez azt jelenti, hogy befogadó, mint az anya, mint a nő. A jangos társadalom expanzív, nem elég a saját területe, hanem terjeszkedik, gyarmatosít. A nemzetek közül ilyenek az angolok, spanyolok, portugálok, az angolok utódaiként az amerikaiak, stb. Ők mindig is abból életek, hogy más területeket leigáztak és hazavitték az ott elvett javakat. Ezzel ellentétben a jines társadalom bef
2021-08-30 20:30:31
sport
2021-01-31 19:37:08
maroka: Nincs trónfosztás – Dánia megvédte címét a férfi kézi-
legyőzte Svédországot a torna döntőjében, és megvédte világbajnoki címét az egyiptomi férfi világbajnokságon.
Kairó, zárt kapuk mögött,játék vezetők:: Raluy López, Sabroso Ramirez (spanyolok)
kézilabda-világbajnokság, negyeddöntő:
Franciaország-Magyarország 35-32 (12-14, 30-30, 32-31), hosszabbítás után, zárt kapuk mögött,
Játék vezetők:: García, Marín (spanyolok)
lövések/gólok: 56/35, illetve 50/32
gólok hétméteresből: 5/4, illetve 3/2

Magyarország: Mikler - Lékai 5, Szita
2021-01-28 09:30:26
maroka: Férfi kézilabda V.B.
Sajnos a Magyar férfi csapat kiütéses vereséget szenvedett el a Spanyoloktól.
Így csoport 2.-ként ott van a mai kiesése szakasz meccsén Franciákkal lesz a küzdelem .
- Nagy László csapatvezető, a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) alelnöke szerint a válogatott mentálisan és fizikálisan is készen áll a hatszoros vb-győztes franciák elleni szerdai negyeddöntőre az egyiptomi
2021-01-27 15:52:37
maroka: Kézilabda B.L. Hosszabbítás után bukta el a döntőbe jutást
voltak hátrányba és előnybe..

*
THW Kiel (német)-Telekom Veszprém 36-35 (18-13, 29-29, 32-34), hosszabbítás után.
Köln, zárt kapuk mögött, v.: Marin, Serradilla (spanyolok)
lövések/gólok: 58/36, illetve 49/35
gólok hétméteresből: 4/4, illetve 3/3
kiállítások: 16, illetve 10 perc

A Veszprém keretéből Rasmus Lauge Schmidt, Manuel Strlek
2020-12-29 15:49:16
maroka: Bayern München –Sevilla Szuperkupa mérkőzés 09.24
Ligája-győztes Bayern München nyerte a labdarúgó Európai Szuperkupát, miután csütörtök este hosszabbítás után 2-1-re legyőzte az Európa-ligában címvédő Sevillát a budapesti Puskás Arénában.
A spanyolok a 13. percben Lucas Ocampos büntetőjével szereztek vezetést, a nagy fölényben futballozó bajorok pedig a 34. percben Leon Goretzka révén egyenlítettek. A német sztárcsapat ugya

Saint-Germainnel találkozik.
Gulácsi végigvédte a találkozót, amelyen a lipcseiek Dani Olmo révén a második félidő elején vezetést szereztek, majd a csereként beálló Joao Felix tizenegyesével a spanyolok egyenlítettek, aztán a hajrában Tyler Adams megpattanó lövése győzelmet ért a német csapatnak. A szintén magyar válogatott Willi Orbán nem kapott lehetőséget a meccsen lipcse
2020-08-14 15:42:47
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Kézilabda, Bayern München, Sevilla Szuperkupa, Ladányi Mihály, Puhl Sándor, Raluy López, Sabroso Ramirez, Nagy László, Magyar Kézilabda Szövetség, Rasmus Lauge Schmidt, Manuel Strlek, Ligája-győztes Bayern München, Európai Szuperkupát, Puskás Arénában, Lucas Ocampos, Leon Goretzka, Szent Epigónia, Mert, Dani Olmo, Joao Felix, Tyler Adams, Willi Orbán, illatos gyógyító, férfi kézi-, magyar csapat, döntőbe jutást,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,